Colors: Red Color

کسب درآمد غیرفعال یا Passive Income به معنای درآمدی است که بدون نیاز به کار فعال و مستمر به دست می‌آید. در اینجا، 10 راه مؤثر برای کسب درآمد غیرفعال از طریق چت جی‌پی‌تی را برای شما شرح می‌دهیم:

دکتر دن سیگل می‌گوید وقتی به صفحه‌نمایش اسمارت‌فون خیره می‌شوید؛ چشمان خودتان را در معرض جریانی از فوتون‌ها قرار داده‌اید. به زبان دیگر، این فوتون‌ها به مغز شما می‌گویند بیدار باشید.

اصولاً، هوش مصنوعی (AI) نه تنها خطرناک نیست، بلکه می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد. با این حال، در برخی موارد، به دلیل توانایی‌هایی که دارد، می‌تواند به صورت خطرناکی در برخی زمینه‌ها عمل کند.

به عنوان مثال، AI ممکن است در صنایعی مانند بانکداری، حسابداری، مدیریت مالی، بازاریابی و سلامتی کاربرد داشته باشد. اما در مواردی همچون سلاح‌های خودکار، تصمیم‌گیری‌های قضایی و مسائل امنیتی، استفاده از AI می‌تواند خطرناک باشد.

تیک‌تاک یک لکه ننگ در دنیای آلوده شبکه‌های اجتماعی است و باید همین امروز حذفش کنید

تیک‌تاک با ۱ میلیارد کاربر فعال ماهانه، حالا یک شبکه اجتماعی تاثیرگذار است و از سال ۲۰۱۶ که راه‌اندازی شد؛ جهان را در معرض یک موج بزرگ قرار داد.

چت جی‌پی‌تی یا Chat-GPT، یکی از جدیدترین فناوری‌های مبتنی بر هوش‌مصنوعی است که با استفاده از یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی، قادر است به صورت خودکار پاسخ‌هایی را به سوالات و مشکلات مختلف ارائه دهد. این فناوری با تحلیل متنی و متناظر کردن آن با یک پایگاه داده، قادر است به محض دریافت سوال، پاسخ مناسبی را برای آن تولید کند.

چرا غول‌های فناوری سرانجام به درخواست روس‌ها توجه کردند؟

در ۱۷ سپتامبر، اولین روز انتخابات پارلمانی روسیه، اپل و گوگل با درخواست دولت روسیه مبنی بر حذف اپلیکیشن رأی‌گیری استراتژیک که توسط الکسی ناوالنی -رهبر مخالفان- موافقت کردند و این اپلیکیشن از فروشگاه‌های برنامه iOS و Android حذف شد.

ما در شبکه‌های اجتماعی

 

مطالب پرخواننده

  • این هفته

  • این ماه

  • تازه‌ترین