Colors: Green Color

اصولاً، هوش مصنوعی (AI) نه تنها خطرناک نیست، بلکه می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد. با این حال، در برخی موارد، به دلیل توانایی‌هایی که دارد، می‌تواند به صورت خطرناکی در برخی زمینه‌ها عمل کند.

به عنوان مثال، AI ممکن است در صنایعی مانند بانکداری، حسابداری، مدیریت مالی، بازاریابی و سلامتی کاربرد داشته باشد. اما در مواردی همچون سلاح‌های خودکار، تصمیم‌گیری‌های قضایی و مسائل امنیتی، استفاده از AI می‌تواند خطرناک باشد.

اصطلاح «هوش مصنوعی» از دهه 1950 در علوم کمپیوتر به‌کار برده می‌شود، اما اکثر افراد خارج از صنعت فناوری، از آن تا انتهای سال 2022 صحبت نمی‌کردند. این به این دلیل است که پیشرفت‌های اخیر در «یادگیری ماشینی» منجر به پیشرفت‌های بزرگی شده‌اند که شروع به تأثیر گذاری عمیق بر تقریباً هر جنبه‌ای از زندگی‌ ما کرده‌اند. ما اینجا برخی از اصطلاحاتی را تشریح می‌کنیم که بتوانید مفاهیم اساسی هوش مصنوعی را بهتر درک کنید و با آن به بخشی از گفت‌و‌گوی جهانی بپیوندید.

کسب درآمد غیرفعال یا Passive Income به معنای درآمدی است که بدون نیاز به کار فعال و مستمر به دست می‌آید. در اینجا، 10 راه مؤثر برای کسب درآمد غیرفعال از طریق چت جی‌پی‌تی را برای شما شرح می‌دهیم:

چت جی‌پی‌تی یا Chat-GPT، یکی از جدیدترین فناوری‌های مبتنی بر هوش‌مصنوعی است که با استفاده از یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی، قادر است به صورت خودکار پاسخ‌هایی را به سوالات و مشکلات مختلف ارائه دهد. این فناوری با تحلیل متنی و متناظر کردن آن با یک پایگاه داده، قادر است به محض دریافت سوال، پاسخ مناسبی را برای آن تولید کند.

دکتر دن سیگل می‌گوید وقتی به صفحه‌نمایش اسمارت‌فون خیره می‌شوید؛ چشمان خودتان را در معرض جریانی از فوتون‌ها قرار داده‌اید. به زبان دیگر، این فوتون‌ها به مغز شما می‌گویند بیدار باشید.

ما در شبکه‌های اجتماعی

 

مطالب پرخواننده

  • این هفته

  • این ماه

  • تازه‌ترین